Afzet & Klanten

Sinds 1982 levert Staatsolie brandstof aan de industrie. In de tachtiger jaren verkochten we Staatsolie 1500. De rijstindustrie was een belangrijke afnemer van deze brandstof.

Sinds de opening van de raffinaderij in 1997 maakt en levert Staatsolie andere producten: stookolie, Staatsolie Diesel en asfaltbitumen. Wij leveren optimale kwaliteit diesel en stookolie aan onze klanten in Suriname en het buitenland.

CIC (Consolidated Industries Corporation) maakt wasmiddelen en kunststoffen. De machines van deze onderneming draaien op brandstof van Staatsolie.

Ook de Melkcentrale Paramaribo is een trouwe afnemer.

De boten en machines van SAIL en andere visbedrijven draaien op brandstof van Staatsolie.


Veel grote vrachtschepen die naar Suriname komen, kopen hun brandstof bij Staatsolie. Wij leveren de brandstof met onze eigen olieboten, dat heet bunkering. Staatsolie exporteert ook olieproducten naar Trinidad en Tobago, Barbados, Guyana en andere landen in het Caribisch gebied.

Terug naar de RaffinageGa naar Elektriciteit